Bielizna jest przez Polki coraz bardziej docenianą częścią garderoby, dlatego też nasza firma dąży do zaspokojenia gustów najbardziej wymagających klientek.

W swojej ofercie mamy bieliznę modelującą: majtki, pasy gorsety i upiększającą.
Bielizna modelująca charakteryzuje się specjalną konstrukcją korygującą wybrane partie ciała – stosujemy wzmocnienia, obłożenia lub tak jak w biustonoszach typu push-up – wkładki.

Obok konstrukcji bardzo ważny jest wybór dzianiny. Wybieramy dzianiny subtelne, delikatne a zarazem wytrzymałe. Kobiece ciało okrywamy miękkimi, elastycznymi koronkami i tiulami o ciekawych i niespotykanych motywach. Najlepszej jakości dodatki sprawiają, że nasza bielizna nabiera blasku i elegancji. Dostawcami tych materiałów są znani producenci europejscy z Włoch, Hiszpanii, Francji, Austrii i Niemiec.

Ciekawe wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami, zaskakujące, nieoczekiwane rozwiązania materiałowe oraz wysoka jakość i powtarzalność wykonania naszych wyrobów powoduje, że kobiety chętnie wybierają naszą bieliznę.

Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego, mieszczącego się pod adresem: Głowno, ul. Swoboda 4. Znajdą w nim Państwo nasze produkty.


Aby zaspokoić ciągle rosnące potrzeby na doskonale zaprojektowane wzory, zatrudnimy lub nawiążemy współpracę z projektantem, konstruktorem, technologiem bielizny damskiej - biustonosze, majtki, koszulki. Kolekcja bazowa.

Kontakt: na naszej stronie w zakładce 'Kontakt'


Kontakt | informacje

GSP Głowno
95-015 Głowno,
ul. Swoboda 4